breadcrumbs_revolution_theme

СІМ СТУПЕНІВ ЗАШЛАКОВАНОСТІ ОРГАНІЗМУ 

"ВІД Втоми до онкології"

 

Ступінь 1: 

Втома. Токсини накопичуються в крові, печінці та шлунково-кишковому тракті. Наші органи не виконують своїх детоксикаційних функцій – клітина втомлюється боротися (нестача вітамінів).

 

Ступінь 2: 

Головні болі. Йде подальше накопичення шлаків у крові, у корі

головного мозку, у нервовій системі.

 

Ступінь 3:

Алергічні прояви, тобто. накопичення шлаків у печінці, нирках, які теж не справляються зі своїми функціями. Це природна реакція організму, який намагається захистити себе.

 

Ступінь 4: 

Камені, ліпоми, міоми, фіброми, кісти, поліпи. Якщо ми не займаємося профілактичним чищенням свого організму, то йде накопичення шлаків

та їх концентрація.

 

Ступінь 5: 

Ожиріння, поліартрити, артрити, ревматизм. Йде подальший розподіл шлаків по організму, починається подальша зміна форм, функцій та систем.

 

Ступінь 6: 

Інфаркти, інсульти, гангрени, передраковий стан організму , коли він не може боротися з лавиною шлаків.

 

Ступінь 7: 

Онкологія – помста природи за неосвічене ставлення людини

до себе, до свого харчування та способу життя.

Основною причиною зашлакованості організму є вживання в

їжу сурогатних продуктів та продуктів із сурогатними компонентами. 


 

Всім відома сентенція "Здоров'я як погода, поки що хороше - не помічаєш".

 

Помічати ж здоров'я ми починаємо лише тоді, коли імунна система вже "волає" про допомогу, а фізіологічні адаптивні реакції організму вже надламані. Людину починають мучити часті застуди, алергічні реакції, біль у животі чи м'язах. Однак хвороба може "зайняти плацдарм" в організмі тільки в тому випадку, якщо виведено з ладу механізм імунної системи. Тому дуже важливо заздалегідь подбати про захисні сили організму, постійно підтримувати їхню чутливість і здатність до стрімкого реагування.

 

За статистикою останніх років, у всіх країнах світу багато захворювань пов'язані з порушенням харчування та неблагополучною екологічною обстановкою навколишнього середовища, а також стресами. Ми не завжди можемо контролювати вміст агресивних токсичних речовин у вживаних нами харчових продуктах, а вони, потрапляючи в наш організм, руйнують його, призводять до зниження опірності, порушення самоочищення і звідси – до більшої схильності до різних захворювань.